CYKLON POKONAŁ UNIE ŚWIERKLANIEC 2:0.

W XII kolejce w meczu o mistrzostwo klasy okręgowej Cyklon pokonał beniaminka drużynę Unii Świerklaniec 2:0. Prowadzenie miejscowym dało przepiękne trafienie strzałem z głowy w 24 min Grzegorz Zemło (1:0) który od 19 min zastąpił kontuzjowanego Piotra Stypułę. Gospodarze grali dobrze co udokumentowali drugim trafieniem w 38 min a na listę strzelców zapisał się Artur Pawłowski.W drugiej połowie goście próbowali zmienić nie korzystny dla nich wynik i zaatakowali zmuszając Cyklon do obrony, który nie dopuścił do utraty gola i całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Cyklonu 2:0.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Artur Flaczek, Roman Kubat, Wojciech Piech, Jakub Czyżewski, Mateusz Miska, (Łukasz Janik od 90 min Daniel Wolny), Artur Pawłowski, kpt Ireneusz Waluś (Piotr Stypuła kontuzja od 19 min Grzegorz Zemło) (Mateusz Bobrowicz od 80 min Daniel Wierzbicki)

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Dawid Borda, Mariusz Szmigiel, Emil Gimzia.

Bramki strzelili: Grzegorz Zemło 1, Artur Pawłowski 1.

Żółta kartka: Mateusz Bobrowicz 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Rybnik. Sędzią głównym spotkania był pan Krzysztof Palej, na liniach asystowali panowie Marcin Knopek i Łukasz Woźniczko.