BARAŻ O III LIGĘ NA REMIS.

W pierwszym meczu barażowym o awans do III ligi pomiędzy drużynami Polonią Bytom (Bytomski Sport) a KS Ruch Radzionków padł remis 1:1, czyli sprawa awansu cały czas otwarta. Wydaje się że Ruch Radzionków jest lepszej sytuacji ponieważ 23 czerwca w drugim meczu będą mieli atut swojego boiska, czyli zagrają przed własną publicznością.której w Radzionkowie nie brakuje.

Rozgrywki zakończyła Bytomska klasa A w której o awans do klasy okręgowej trwała do ostatniej kolejki. Awans wywalczyły sobie drużyny.

1 Górnik Bobrowniki Śląskie.

2 Sokół Orzech.

Spadek prawdo podobnie notują drużyny.

14 GKS Andaluzja Piekary Śląskie

15 Silesia II Miechowice.

16 Orzeł Koty.

Z klasy B na do lasy A podokręgu Bytom  pewny awansu może być drużyna z Świerklańca a o drugie i trzecie miejsce sprawa jest jeszcze otwarta. Po niedzielnej ostatniej kolejce z 17 czerwca będzie już wszystko jasne.