ZE ŚWIERKLAŃCEM BEZ PUNKTÓW.

W IX kolejce Cyklon przegrał z drużyną ze Świerklańca 0:1. Wygląda na to że Unia specjalizuje się wygrywaniem meczy poprzez rzuty karne i nie inaczej było w Rogoźniku. W 10 min obrońcy Cyklonu otarła się piłka o rękę i sędzia wskazał słusznie na wapno. Rzut karny na bramkę zamienił Damian Dramski i jak się później okazało była to bramka która dała zwycięstwo gościom. Gospodarze próbowali odrobić stratę ale przyjezdni dobrze bronili wybijając piłkę nawet z linii bramkowej. W końcówce meczu sędzia główny popełnił kolosalny błąd. W polu karnym przewrócił się zawodnik gości który zagrał piłkę ręką, sędzia puścił grę pokazując korzyść bo piłka była pod nogami Cyklonu. Panie sędzio jaka to była korzyść. Nie ważne że jest to 89 min była ręka i należał się rzut karny. Trudno uciekły trzy punkty musimy już myśleć o następnym meczu który rozegramy w środę w III edycji Pucharowej a rywale będzie drużyna Ostoi Żelisławice.

Cyklon zagrał w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Krzysztof Sosinka, Adrian Will, Damian Kościelny, Przemysław Radwański.

Łukasz Janik, Dawid Jaźwic, Wojciech Jaguś, Wojciech Śmiłowski, Mateusz Bordel,( kpt Mateusz Bobrowicz od 70 min Adam Kostępski)

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Grzegorz Sokołowski

Jakub Czyżewski, Dawid Półedniok, Sebastian Płaziński.Daniel Wierzbicki.

Żółte kartki:

Mateusz Bobrowicz 1

Łukasz Janik 1

Adrian Will 1

Damian Kościelny 1

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Rybnik. Sędzią głównym był Pan Andrzej Gorzawski.a na liniach asystowały Panie Karolina Konsek i Karolina Mańka.