Z TĘCZĄ REMIS PO RAZ DRUGI.

Na zakończenie X kolejki w meczu wyjazdowym Cyklon zremisował 1:1 z Tęcza Błędów. Wiadomo było że w tym meczu nie zobaczymy gromu bramek. Obie drużyny w pierwszej połowie skupione były na tym aby przede wszystkim  nie stracić bramki i  zabezpieczały tyły, Dużo walik w środku pola. Żadna z drużyn nie pozwalała rywalowi na zbyt wiele, chociaż przyjezdni byli bliżej otwarcia wyniku.. W  drugiej połowie gospodarze częściej gościli pod naszą bramką ale obrońcy Cyklonu nie popełniali błędu. W 67 min po sprincie Michała Woźniaka i dokładnym dośrodkowaniu w pole karne z linii autowej do bramki Tęczy trafił Andrzej Wściubiak. (0 :1 ). Gospodarze odpowiedzieli w 78 min doprowadzając do remisu i wynik do końca meczu już nie uległ zmianie. Mecz szybki, twardy, gospodarze mieli przewagę w posiadaniu piłki ale nic wielkiego z tego nie wynikało. Cyklon zagrał taktycznie bardzo dobrze a na szczególną pochwałę zasługuje Michał Woźniak z którym obrońcy gospodarzy nie radzili sobie i Marcin Rybka który popisał się wspaniałym refleksem broniąc strzał po rykoszecie , oraz Krzysztof Markowski który wszystko kasował. Jednym słowem cała drużyna zagrała na miarę naszych oczekiwań.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Marcin Rybka

Dawid Rewers, Mateusz Gruszka, Krzysztof Markowski, (Marcin Jaskuła kontuzja od 72 min Kamil Pysno ) Sebastian Sarzała, (Sebastian Dudek kontuzja od 75 Mateusz Miska ) Michał Woźniak, Łukasz Nowak, ( Andrzej Wściubiak od 70 min Sebastian Gielza kontuzja od 80 min Adrian Kardaś) Bartosz Barchan.

Łukasz Nowak 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu  Bytom. Sędziom głównym był Pan Jakub Kołodziejczyk. Na liniach asystowali Sławomir Sobiesiak i Michał Ziora.