WYGRNA W V KOLEJCE.

W niedziele w ramach V kolejki o mistrzostwo klasy okręgowej  Cyklon podejmował drużynę Śląsk Świętochłowice. Ubolewamy nad tym że ze względu nad tym że trwa budowa nowego budynku sportowego kibice nie mogli obejrzeć tego meczu, bo to było MECZYSKO. Goście szybko bo już 5 min .(0:1) objęli prowadzenie igrali jak z nut. do 20 minuty.. Ale od czego w Cyklonie został zatrudniony trener Ireneusz Adamski  który poukładał zespól i gra  się  odwróciła. W 22 min w swoim stylu ogrywając dwóch obrońców do bramki trafił Andrzej Wściubiak. (1;1)i takim  wynikiem skończyła się  pierwsza połowa meczu.

W  drugiej połowie meczu obie drużyny chciały zmienić wynik meczu ale to Cyklon i betonowa głowa Sebastiana Stankiewicza 67 min sprawiła że trzy punkty zostały w Rogożniku.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Jan Wróbel..

Mateusz Gruszka, Michał Skórski, Sebastian Matyjaszczyk, Emil Gimzia, Bartosz Barchan, Andrzej Wściubiak, ( Kamil Głośny od 93 min Artur Jabłoński ) Szymon Kraczyński, ( Tomasz Mazur od 93 min Wojciech Żur ) ( Sebastian Stankiewicz od 89 min Szymon Stok )

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Arkadiusz Żerdziński

Michał Szopa, Oskar Krawczyk, Adrian Will, Dawid Wilk.