WYGRANA Z SIEMIANOWICZANKĄ.

W XXI kolejce Cyklon pokonał V-ce lidera naszej grupy drużynę Siemianiwiczanki Siemianowice Śląskie 3:0. Pierwsza połowa mimo iż zakończyła się bezbramkowym remisem była dobra w wykonaniu gospodarzy. Obie drużyny przede wszystkim skupiały się aby nie stracić bramki i gra toczyła się w środkowej części  boiska. W pierwszej połowie strzałów na bramkę było jak na lekarstwo. Za to zawodnik gości po bezsensownym faulu właśnie w środku pola na Marokańczyku grającym w Cyklonie, sędzie główny Pan Paweł Kłyk pokazał zawodnikowi gości bez pośrednio czerwoną kartkę.i goście od 40 min grali w osłabieniu. W drugiej połowie było łatwiej ze względu na to iż gospodarze cała drugą połowę grali z przewagą jednego zawodnika. I tak w 53 min po dynamicznym wejściu w pole karne Wojciecha Jaguśia który został sfaulowany. sędzie wskazał na jedenasty metr. Rzut karny na bramkę zamienił Mateusz Gruszka i miejscowi otworzyli wynik.(1:0). Wynik podwyższył w 81 min Wojciech Jaguś który z bliska i z ostrego kąta umieścił piłkę w bramce (2:0) jak on tą piłkę zmieścił w bramce z takiego kąta to jest to jego tajemnica. Kropkę nad i w 87 min postawił Andrzej Wściubiak  strzelając trzecią bramkę ustalając wynik meczu na 3:0. Nie ma co gdybać czy wynik byłby inny gdyby przyjezdni grali w komplecie, popełnili błąd co konsekwencją była czerwona kartka i trzy punkty zostają w Rogoźniku.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Mateusz Gruszka, kpt Adrian Will, Szymon Kraczyński,(Damian Kościelny od 45 min Sebastian Płaziński), (Wojciech Jaguś od 88 min Michał Woźniak powrót po kontuzji),(Karol Przybyłe kontuzja od 31 min Mateusz Miska), Patryk Matwiejczuk, (Nabil Boukarch od 85 min Armando Kurek) Łukasz Nowak, (Andrzej Wściubiak od 88 min Maciej Danecki).

Patryk Matwiejczuk 1

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu  Tychy. Sędzią głównym był Pan Paweł Kłyk. Na liniach pomagali Panowie Mirosław Gretka, Ryszard Abram.

W kolejce XXII Cyklon zagra na wyjeździe w Katowicach z drużyną UKS Szopienice.