WYGRANA Z REZERWAMI GKS KATOWICE

W IX minionej kolejce Cyklon pokonał 3:2 drużynę rezerw GKS -u Katowice. Mocno gospodarze musieli się napracować aby to spotkanie wygrać. Goście grali bardzo dobrze. Piersi objęli prowadzenie Cyklon doprowadził do wyrównania  ( 1:1 ) w 17 min po strzale Mateusza Gruszki z 55 m bramka stadiony świata. Przyjezdni jeszcze w pierwszej połowie strzelili drugą bramkę ( 1:2 ) i na przerwę schodzili z jedno bramkową przewagą. W drugiej połowie w 71 min Cyklon doprowadził do wyrównania ( 2:2 ) do bramki trafił Andrzej Wściubiak a w 83 min do bramki GKS -u trafił Bartosz Barchan i Cyklon całe spotkanie zasłużenie wygrał 3:2.

Cyklon wystąpił w składzie: ( W bramce Jan Wróbel kontuzja od 40 min Arkadiusz Żerdziński )

( Mateusz Gruszka,od 77 min Szymon Stok ) Michał Skórski, ( Sebastian Matyjaszczy od 77 min Artur Jabłoński ) Emil Gimzia, Bartosz Barchan, Andrzej Wściubiak, Szymon Kraczyński, ( Oskar Krawczyk od 70 min Marcin Szopa ) Tomasz Mazur, ( Sebastian Stankiewicz od 77 min Dawid Wilk )

Zawodnicy rezerwowi: Paweł Puchała, Adrian Will.