WYGRANA Z ORZECHEM.

Na zakończenie rundy jesiennej Cyklon wysoko i bezdyskusyjnie bo aż 6:1 pokonał drużynę Sokoła Orzech. Przyjezdni bardzo dobrze weszli w to spotkanie bo już w 3 min pięknym strzałem z poza pola karnego popisał się Daniel Wierzbicki który otworzył wynik (0:1). Na (0:2) podwyższył w 12 min Mateusz Bobrowicz. W 17 min gospodarze wykorzystują gapiostwo obrony Cyklonu i strzelają bramkę kontaktową (1:2) Artur Dramski. Goście odpowiadają trafieniem Emila Gimzi w 28 min (1:3) i Mateusza Bobrowicza w 35 min (1:4). W drugiej połowie Cyklon grał dobrze co udokumentował trafieniem Łukasza Janika w 55 min (1:5), kopia bramki Daniela Wierzbickiego tylko odległość była większa.Wynik meczu na 1:6 ustalił w 74 min Mateusz Miska i bramka również przepięknej urody. W tym meczu wygrała drużyna lepsza a że wynik nie był wyższy to zasługa bramkarza Sokoła który wybronił kila groźnych strzałów.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński

Jakub Czyżewski, (Roman Kubat od 75 min Mariusz Sikora) kpt Artur Flaczek, Daniel Wierzbicki, (Grzegorz Zemło od 65 min Mariusz Szmigiel) Łukasz Janik, Mateusz Miska, Artur Pawłowski, Emil Gimzia, (Mateusz Bobrowicz od 75 min Michał Szadkowski).

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka, Jarosław Katolik.

Bramki strzelili: Mateusz Bobrowicz 2, Emil Gimzia 1, Mateusz Miska 1, Łukasz Janik 1, Daniel Wierzbicki 1.

Żółta kartka: Mariusz Szmigiel 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Tychy. Sędzią głównym spotkania był pan Paweł Dziopak. Na liniach asystowali pan Sebastian Wawrzyniak i pani Aleksandra Łapa.

Powiązana galeria: