WYGRANA Z ORŁEM MOKRE

We wtorek w drugiej kolejce przy uciążliwym upale Cyklon podejmował drużynę Orzeł Mokre. Mecz dla gospodarzy rozpoczoł się bardzo dobrze bo już w 4 min po trafieniu Andrzeja Wściubiaka Cyklon prowadził (1:0). W 27 min wynik na (2:0) podwyższył Michał Skórski i takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie goście próbowali strzelić bramkę kontaktową ale defensywa Rogoźnika spisywała się bez zarzutów. W 73 min Oskar Krawczyk który chwilę wcześniej wszedł na boisko strzela kolejną bramkę i miejscowi prowadzili już (3:0). Kropkę nad i w 89 min postawił Mateusz Gruszka który strzelił bramkę i Cyklon zasłużenie wygrał spotkanie 4:0. Mimo uciążliwego upału był to dobry szybki mecz.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Szymon Kraczyński, Michał Skóra, ( Sebastian Stankiewicz od 65 min Szymon Stok) Mateusz Gruszka, (Bartosz Barchan od 72 min Oskar Krawczyk) Sebastian Matyjaszczyk Emil Gimzia, (Kamil Głośny od 78 min Artur Jabłoński) Tomasz Mazur, (Andrzej Wściubiak od 81 min Dawid Wilk.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Jan Wróbel