WYGRANA W GRODZCU.

W minionej IX kolejce Cyklon w meczu wyjazdowym pokonał RKS Grodziec 3:2. Początek meczu to przewaga naszej drużyny udokumentowana trafienie  w 19 min z rzutu karnego a do bramki trafił Robert Wojsyk ( 0:1). Gospodarze jednak zdołali wyrównać w 30 min ( 1;1 ). I takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie w 54 min Cyklon ponownie wychodzi na prowadzenie ( 1;2 ) i ponownie trafia Robert Wojsyk. Trzecie trafienie w 73 min dołożył Andrzej Wściubiak i Cyklon prowadził (1:3). Gospodarze nie odpuszczali i pięć minut później strzelają bramkę kontaktową. Ale do końca meczu wynik już nie uległ zmianie i Cyklon całe spotkanie wygrał 3:2/

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Marcin Jaskula, kpt Krzysztof Markowski ( Sebastian Stankiewicz od 46 min Szymon Potocki ) Bartosz Barchan, Artur Jabłoński, ( Szymon Kraczyński od 52 min Nabil Boukarch.) Wojciech Gałęziok, ( Dawid Jaskuła od 83 min Karol Turowski ) Andrzej Wściubiak. ( Robert Wojsyk od 90 min Ayoub Chardal )

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Jan Wróbel.