WYGRANA W CZELADZI.

W ósmej kolejce Cyklon wygrał 3: 1 z drużyną CKS Czeladź i wszystkie cztery bramki strzelili zawodnicy z Rogoźnika  Od pierwszego gwizdka sędziego gospodarze ruszyli do ataku i próbowali szybko objąć prowadzenie. Dopiero po dwudziestu minutach gra się wyrównał i w 36 min do bramki CKS-u trafił Tomasz Mazur i goście pierwszą połowę wygrywają ( 0 : 1 ).. W drugiej połowie gospodarze ruszyli do odrabiania jednobramkowej straty ale 62 min w polu karnym został sfaulowany napastnik Cyklonu i sędzia wskazał na jedenasty metr. Rzut karny na bramkę zamienił Mateusz Gruszka ( 0 : 2 ). Chwilę później niefortunnie obrońca Cyklonu został trafiony w głowę i piłka wpadła do bramki i gospodarze mieli bramkę kontaktową ( 1: 2 ). W 68 min po szybkim kontr ataku gości do bramki trafia Oskar Krawczyk który ustalił wynik meczu 1:3. Goście mimo dobrej gry spotkanie przegrali. Przyjezdni w tym meczu byli po prostu skuteczni i w obronie za wiele rywalom nie pozwalali.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Jan Wróbel

Mateusz Gruszka, Michał Skórski, Sebastian Matyjaszczyk, Emil Gimzia, Bartosz Barchan, kpt Andrzej Wściubiak, Szymon Kraczyński, ( Oskar Krawczyk od 80 min Artur Jabłoński ), ( Tomasz Mazur od 84 min Dawid Wilk ), ( Sebastian Stankiewicz od 90 min Wojciech Żur )

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Arkadiusz Żerdziński.

Marcin Szopa, Adrian Will, Paweł Puchała.