WYGRANA W CHORZOWIE.

To że będzie to trudne spotkanie było to do przewidzenia. W VI kolejce przyszło nam się zmierzyć z rezerwami Ruchu Chorzów, na dodatek na ich terenie. Gospodarze od początku ruszyli do ataku ale zbiegiem czasu mecz się wyrównał. W pierwszej połowie to Ruch był bliższy zdobycia bramki ale na posterunku był golkiper Cyklonu Jan Wróbel który nie popełnił żadnego błędu i strzały gospodarzy bronił. i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie gra była wyrównana ale końcówka meczu należała do przyjezdnych. I tak w 85 min do bramki trafił  Andrzej Wściubiak ( 0: 1 )  który rozegrał bardzo dobre spotkanie. Dwie minuty później strzelec bramki wychodzi sam na sam z bramkarzem Ruchu i przed polem karnym zostaje przewrócony . Obrońca gospodarzy ujrzał żółtą kartkę jak się okazało była to druga żółta kartka co w konsekwencji sędzia pokazał zawodnikowi kartkę czerwoną i musiał opuścić boisko. Rzut wolny na bramkę zamienił Mateusz Gruszka i Cyklon po dobrym meczu całe spotkanie wygrał 2:0.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Jan Wróbel.

Mateusz Gruszka, Michał Skórski, ( Artur Jabłoński od 85 min Wojciech Żur ) Sebastian Matyjaszczyk, Emil Gimzia, Bartosz Barchan, ( kpt Andrzej Wściubiak od 89 min Dawid Wilk ) Szymon Kraczyński, Oskar Krawczyk, ( Sebastian Stankiewicz od 85 min Szymon Stok ).

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Marcel Różanka.

Marcin Szopa, Kamil Głośny, Adrian Will, Paweł Puchała.