WYGRANA NA ZAKOŃCZENIE SEZONU.

W ostatniej kolejce Cyklon po słabym meczu wygrał z drużyną Sokoła Orzech 2:1. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i tyle by można było powiedzieć o pierwszych 45 min. W drugiej połowie gości w 60 mn objęli prowadzenie ( 0:1).  W 67 min sędzia pokazał obrońcy Orzech czerwoną kartkę i podyktował rzut karny na faulu na Mateuszu Bobrowicz a na bramkę zamienił Bartosz Jaworski (1:1). W końcówce meczu defensywa gości nie upilnowała Mateusza Bobrowicza który umieścił piłkę w siatce gości ustalając wynik meczu na 2:1. Warto przypomnieć że M Bobrowicz wszedł na boisko w 55 min i był to jego powrót po długiej przerwie spowodowanej kontuzją.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Artur Flaczek, Roman Kubat, Daniel Wolny, Sebastian Płaziński,

Mateusz Miska, Artur Pawłowski, (Jakub Czyżewski od 90 min Mateusz Pawłowski) Daniel Wierzbicki.

(kpt Ariel Afeltowicz od 55 min Mateusz Bobrowicz) Bartosz Jaworski.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka, Patryk Urbańczyk,Sebastian Kujawa.

Bramki strzelili: Bartosz Jaworski 1, Mateusz Bobrowicz 1.

Żółta kartka: Mateusz Bobrowicz 1

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Katowice. Sędzią głównym spotkania był Pan Tomasz Parzonka, na liniach asystowali Panowie Adrian Gach i Paweł Spyra.