UDANY REWANŻ Z UNIĄ.

W siedemnastej kolejce Cyklon podejmował drużynę aspirującą do wyższej klasy rozgrywkowej, zespół Unii Dąbrowa Górnicza. Goście po porażce w ubiegłej kolejce przed własną publicznością chcieli szybko się zrehabilitować i do Rogoźnika przyjechali po trzy punkty. Mieliśmy w pamięci porażkę w Dąbrowie i doskonale wiedzieliśmy o sile przyjezdnych. Mecz mógł rozpocząć się dla Cyklony bardzo dobrze bo już w pierwszych minutach Nabil Boukarch trafił w poprzeczkę. W 15 min błąd w obronie i goście w 15 min objęli prowadzenie (0:1). Stracona bramka nie była jakąś tragedią bo Cyklon grał dobrze i w 25 min za sprawą Dawida Jaźwic doprowadził do remisu (1:1). W 36 min precyzyjny strzałem tuż przy słupku Mateusz Miska podwyższył wynik na 2:1 i na przerwę schodziliśmy z przewagą jednej bramki. W drugiej połowie już tak dobrze nie było, goście ruszyli do ataku chcąc za wszelką cenę doprowadzić do remisu. Ale w tym dniu dobrze dysponowany w bramce był Arkadiusz Żerdziński który wyciągał piłki niesamowite do obrony.Druga połowa zakończyła się bezbramkowo i całe spotkanie Cyklon wygrał 2:1. Kibice mogli zobaczyć dobre widowisko, szybka gra dużo strzałów i przede wszystkim bramki i trzy punkty które zostały w Rogoźniku.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński

Damian Kościelny, kpt Adrian Will, Sebastian Płaziński, Przemysław Radwański.

Dawid Jaźwic, ( Robert Konopka od 73 min Adam Kostępski), ( Nabil Boukarch od 85 min Wojciech Jaguś) Kamil Fus, (Mateusz Miska od 89 min Karol Przybyłek), ( Mateusz Miska od 89 min Mateusz Fabisiak)

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Patryk Hejlman.