TRZY PUNKTY ZOSTAJĄ W ROGOŹNIKU.

W sobotnim meczu z Wyzwoleniem Chorzów miało być łatwo i przyjemnie a był dreszczowiec, dwa rzuty karne, osim żółtych kartek, równo po cztery dla obu drużyn. Pierwsza połowa w miarę wyrównana .Gospodarzom do zdobycia bramki sytuacji nie brakowało, ale dobrze bronił golkiper gości. Dopiero w 45 min do siatki Chorzowian trafił Przemysław Radwański (1:0) i była to bramka do szatni. Druga połowa i pierwsze 15 min to przestój naszej drużyny i w 58 min sędzia dyktuje rzut karny dla gości, którego na bramkę zamienił Kamil Ściętek i zrobiło się (1:1). Dopiero ostatnie dwadzieścia minut gdy na boisko weszli Wojciech Śmiłowski i Adam Kostępski ten drugi wypożyczony z GKS Katowice Cyklon wrócił do dobrej gry i zaczął przeważać. Wydawało się że mecz zakończy się podziałem punktów ale w polu karny znalazł się Adam Kostępski który został sfaulowany i sędzia wskazał na wapno. Rzut karny w 90 min na bramkę zamienił Adrian Will i Całe spotkanie Cyklon wygrał 2:1.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Sebastian Płaziński, Krzysztof Sosinka, Adrian Will, Damian Kościelny.

Przemysław Radwański, kpt Dawid Jaźwic, (Mateusz Miska od 77 min Wojciech Śmiłowski) (Daniel Wierzbicki od 46 min Mateusz Bobrowicz) (Łukasz Janik od 67 min Adam Kostępski)

Mateusz Bordel.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Grzegorz Sokołowski, Patryk Pieśluk, Dawid Połedniok wypożyczony z Górnika Wojkowice, Wojciech Jaguś.

Bramki strzelili:

Przemysław Radwański 45 min

Adrian Will 90 min

Żółte kartki:

Mateusz Bordel 1, Dawid Jaźwic 1, Łukasz Janik 1, Mateusz Bobrowicz 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Bytom. Sędzią głównym spotkania był Pan Szymon Janicki a na liniach pomagali Panowie Piotr Michura i Piotr Cierniak.

W IV kolejce Cyklon uda się do Lipin aby powalczyć o punkty z miejscowym LKS Naprzód Lipiny. Na mecz będzie podstawiony autokar dla kibiców.