PORAŻKA Z SILESIĄ MIECHOWICE.

Zaczęło się obiecująco Cyklon w 8 min po strzale Daniela Wierzbickiego objął prowadzenie (1:0). Radość nie trwała długo bo już w 22 min goście doprowadzili do remisu (1:1), a na prowadzenie wyszli w 35 min (1:2) i tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie gospodarze doprowadzają do remisu w 52 min po strzale Bartosza Jaworskiego (2:2). Silesia w 55 min ponownie strzela bramkę na (2:3) i ponownie obejmuje prowadzenie. Gospodarze nie rezygnują w 59 min doprowadzają ponownie do remisu (3:3) na listę strzelców zapisuję się Ireneusz Waluś. Goście w 75 min przeprowadzili kontrę i strzelają czwartą bramkę ustalając wynik meczu na 3:4. Cyklon mimo iż gra wyglądała obiecująco niestety trzy punkty pojechały do Miechowic.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Roman Kubat, Arkadiusz Pilszczek, Artur Flaczek, (Sebastian Płaziński od 70 min Patryk Urbańczyk)

Ireneusz Waluś, Jakub Czyżewski, (Artur Pawłowski od 46 min Bartosz Jaworski) Daniel Wierzbicki. Mateusz Miska.

(Ariel Afeltowicz kpt od 70 min Sławomir Cieśla)

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka, Mateusz Bobrowicz.

Żółta kartka: Arkadiusz Pilszczek 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Katowice. Sędzią głównym był Pan Rokosz Damian. Na liniach asystowali Panowie Marcin Bielawski i Krzysztof Rogalewicz..