PORAŻKA Z REZERWAMI RUCU CHORZÓW.

W minionej VI kolejce Cyklon przed własną publicznością przegrał 1 : 3 z rezerwami Ruchu Chorzów. Goście pierwsi strzelili bramkę ( 0 : 1 ). Cyklon co prawda szybko wyrównał ale sędzia główny bramki nie uznał.. W drugiej połowie goście dołożyli jeszcze dwa trafienia. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem w doliczonym czasie gry Marcin Jaskuła i całe spotkanie przegrywamy 1:3. Mimo dobrej gry mecz wygrywają przyjezdni.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce ( Jan Wróbel.od 80 min Marcel Różanka )

Szymon Kraczyński, kpt Krzysztof Markowski ( Dawid Jaskuła od 53 min Sebastian Stankiewicz ) Patryk Turowski, Bartosz Barchan, ( Bartłomiej Maciejewski od 72 min Szymon Potocki ) Wojciech Gałęziok, ( Nabil Boukarch od 72 min Ayoub Chardal ) Marcin Jaskuła, Andrzej Wściubiak.

Zawodnicy rezerwowi:

Artur Jabłoński, Karol Turowski.

Bramkę strzelił:

Marcin Jaskuła ( 90 +2 min C )

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Bytom.