PORAŻKA Z LIPINAMI 3:5.

W niedzielnym meczu Cyklon mimo iż do przerwy prowadził 2:0 to całe spotkanie przegrał 3:5. Goście z Lipin udowodnili szczególnie w drugiej połowie że do Rogoźnika nie przyjechali się bronić a wręcz przeciwnie. Gospodarze objęli prowadzenie w 25 min (1:0) z rzutu karnego którego na bramkę zamienił Ireneusz Waluś a w 37 min na (2:0) podwyższył Piotr Stypuła i tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie to goście zaczęli odrabiać straty już w 52 min strzelają bramkę kontaktową (2:1). Osiem min później z rzutu karnego doprowadzają do remisu, a w 64 min strzelają trzecią bramkę (2:3). Cyklon w 67 min po trafieniu Mateusza Bobrowicza doprowadza do remisu (3:3) ale ostatnie słowo należało do gości którzy strzelają jeszcze dwie bramki w 77 min (3:4) i w 89 min ustalając wynik meczu na 3:5. Kolejne spotkanie w wykonaniu miejscowych było słabe. Musimy wszystko zrobić aby jak najszybciej powrócić do gry z początku sezonu. Z związku z trzema porażkami z rzędu rezygnację z dalszego prowadzenia drużyny złożył szkoleniowiec Jacek Bobrowicz, któremu dziękujemy za współpracę pamiętając że awans do ligi okręgowej była też jego zasługą DZIĘKI.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Mateusz Miska, Arkadiusz Pilszczek, Mariusz Sikora, Artur Flaczek, Artur Pawłowski, (Wojciech Piech od 60 min Jakub Czyżewski) (Wojciech Piech od 60 min Daniel Wierzbicki) Łukasz Janik, Mateusz Bobrowicz, Piotr Stypuła, kpt Ireneusz Waluś,

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka, Daniel Wolny, Mariusz Szmigiel.

Bramki strzelili: Ireneusz Waliś 1, Piotr Stypuła 1, Mateusz Bobrowicz 1.

Żółte kartki: Mateusz Miska 1, Flaczek Artur 1, Ireneusz Waluś 1, Piotr Stypuła 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Bytom. Sędzią głównym spotkania był pan Jakub Kołodziejczyk, na liniach pomagali panowie Sławomir Sobiesiak i Jacek Klica.