PORAŻKA W ZAWIERCIU.

W ubiegłą sobotę Cyklon przegrał spotkanie wyjazdowe z drużyną Warty Zawiercie 4:1. Już w czwartej minucie z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Mateusz Bobrowicz a w dwudziestej piątej Piotr Stypuła jak by mało tego na czwartkowym treningu kontuzji doznał Emil Gimzia a wcześniej Dariusz Janik. Warta słabość przyjezdnych wykorzystała, strzelając w pierwszej połowie dwie bramki. W drugiej połowie podwyższyli na (3:0). Cyklon strzelił bramkę kontaktową w 78 min Grzegorz Zemło ale gospodarze kropkę nad i postawili w końcówce meczu strzelając czwartą bramkę ustalając wynik meczu na 4:1. Można żałować że Cyklon nie mógł zagrać optymalnym składem bo drużyna z Zawiercia była w naszym zasięgu.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński

Artur Flaczek, Wojciech Piech, Daniel Wierzbicki, Jakub Czyżewski, Mateusz Miska, Artur Pawłowski, kpt Ireneusz Waluś, Łukasz Janik, (Mateusz Bobrowicz od 5 min Grzegorz Zemło) (Piotr Stypuła od 26 min Dawid Borda)