PORAŻKA W MIEDARACH.

W sobotnim meczy XXI kolejki klasy okręgowej Cyklon wcale nie będąc zespołem gorszym przegrał z drużyną z Miedar 4:1. Nic nie wskazywało że takim wynikiem zakończy się to spotkanie. Gospodarze szybko bo już w 2 min objęli prowadzenie (1:0). Goście w 35 min z rzutu karnego na faulu w polu karnym na Ireneuszu Walusiu i strzale Ariela Afeltowicza doprowadzili do remisu (1:1). Od 36 min Miedary grały w dziesiątkę po czerwonej kartce i wcześniejszym faulu w polu karnym. W 39 min sędzi popełnia błąd dyktując karnego po rzekomym faulu w polu karnym obrońcy Cyklonu, którego gospodarze zamieniają na bramkę (2:1). W drugiej połowie boisko musiał opuścić Sebastian Płaziński który ujrzał drugą żółtą kartkę i siły się wyrównały co zawodnicy z Miedar wykorzystali podwyższając na (3:1) w 71 min i ustalając wynik meczu w 76 min na 4:1. Cyklon w tym meczu zmarnował tyle okazji do zdobycia bramek włącznie z marnowanym drugim rzutem karnym że wynik powinie wyglądać całkiem inaczej. Oczywiście nie liczą się okazje ale to co w sieci. Patrząc na wyniki Orła Miedary to mało kto na tym nazwijmy to boisku zdołał wygrać.

Cyklon wystąpił w składzie: W bramce Arkadiusz Żerdziński.

Arkadiusz Pilszczek, Mateusz Miska, Sebastian Płaziński do 68 min czerwona kartka, (Roman Kubat od 70 min Jakub Czyżewski)

Artur Pawłowski, kpt Ariel Afeltowicz, Daniel Wierzbicki, (Michał Wożniak od 81 min Sławomir Cieśla)

Mateusz Bobrowicz, Ireneusz Waluś.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka, Patruk Urbańczyk, Sebastian Kujawa, Daniel Wolny.

Bramkę strzelił: Ariel Afeltowicz 1

Żółte kartki: Sebastian Płaziński 2, Arkadiusz Pilszczek 1, Artur Pawłowski 1, Ariel Afeltowicz 1, Arkadiusz Żerdziński 1. Michał Wożniak 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Katowice. Sędzią głównym spotkania był pan Tomasz Gołębiewski. Na liniach asystowali panowie Dawid Matuszek i Michał Nowak.