PORAŻKA W JAWORZNIE.

W środę w meczu kontrolnym ulegliśmy 4 :0 mocnej drużynie z Jaworzna Szczakowiance. Było to szybkie dobre spotkanie ale drużyną przeważającą, skuteczną byli gospodarze. W pierwszej połowie rywale dwu krotnie trafili do naszej siatki. Po zmianie stron i zmianach zawodników w obu drużynach obraz gry nie uległ zmianie, drużyną przeważającą byli gospodarze którzy dołożyli jeszcze dwa trafienia i całe spotkanie wygrali zasłużenie 4:0. Patrząc na ilość i mocne treningi na których  od poniedziałku przyszło pracować zawodnikom, którzy zapewne odczuwali trudy zajęć, to spotkanie wcale tak źle nie wyglądało, a świeżość ma przyjść na mecze ligowe.

Kolejnym sparing - partnerem będzie drużyna z klasy okręgowej Bolesław Bukowno. Mecz rozegrany będzie 27 lutego w Siemianowicach ( Park Pszczelnik ) o godz 17.00.