PORAŻKA W CHORZOWIE 2:1

W meczu kończącą XVIII kolejkę po między Wyzwoleniem Chorzów a Cyklonem Rogoźnik zwycięsko w tej potyczce wyszli zawodnicy z Chorzowa wygrywając spotkanie 2;1. Pierwsza połowa wygrana przez przyjezdnych (0:1) po trafieniu w 23 min Nabila Boukarch, i wszystko było pod kontrolą. Gospodarze sporadycznie gościli pod bramką Cyklonu. Wydawało się że kolejne bramki to kwestia czasu. W drugiej połowie Wyzwolenie strzela w 61 min bramkę wyrównującą (1:1) a w 80 min drugą bramkę 2:1 i jak się okazała było trafienie po którym trzy punkty zostały w Chorzowie. Był to mecz z tych których na pewno nie można było przegrać a stało się inaczej, szkoda punktów.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Patryk Hejlman

Przemysław Radwański, kpt Adrian Will, Krzysztof Sosinka, Damian Kościelny.

Wojciech Śmiłowski, Fus Kamil, Konopka Robert, (Mateusz Miska od 87 min Przybyłek Karol),( Adam Kostępski od 68 min Mateusz Bordel) Nabil Boukarch.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Arkadiusz Żerdziński

Wojciech Jaguś, Mateusz Fabisiak.

Bramkę strzelił: Nabil Boukarch ( 23 min )

Żółte kartki:

Mateusz Miska 1

Damian Kościelny 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Żywiec. Sędzią głównym był Pan Sebastian Szczotka a na liniach pomagali Panowie Mariusz Woleń i Piotr Sonpiła.