PIERWSZY REMIS CYKLONU.

W XIII kolejce Cyklon zremisował 2:2 z drużyna Silesii Miechowice. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy (1:0) a bramka zdobyli w 44 min, bramka do szatni. W drugiej połowie goście doprowadzają do remisu (1:1) do bramki Silesii trafił w 57 min Mateusz Bobrowicz. A końcówka meczu do już horror, w 86 min boisko po otrzymaniu czerwonej kartki opuszcza Ireneusz Waluś. Gospodarze w 88 min strzelają bramkę na (2:1) i sędzia pokazał że dolicza trzy minuty i w doliczony czasie bramkę na wagę remisu strzela Mateusz Bobrowicz. Można powiedzieć że to spotkanie można porównać do meczu z poprzedniego sezonu w którym wygrana Miechowic 2:1 padła w doliczonym czasie gry. Z przebiegu całego meczu Cyklon grał dobrze więcej był przy piłce ale gospodarze sytuacji do wygrania meczu mieli więcej. Gości ratował bramkarz Arkadiusz Żerdziński broniąc dwa razy w sytuacjach sam na sam. Kolejny dobry mecz golkipera z Rogoźnika.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Arkadiusz Flaczek, Roman Kubat, Wojciech Piech, Jakub Czyżewski, kpt Ireneusz Waluś, (Mateusz Miska od 73 min Artur Pawłowski) (Grzegorz Zemło od 75 min Daniel Wierzbicki) Łukasz Janik, Emil Gimzia, Mateusz Bobrowicz.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Dawid Borda, Mariusz Szmigiel.

Bramki strzelił: Mateusz Bobrowicz 2

Czerwona kartka: Ireneusz Waluś

Żółte kartki: Emil Gimzia 1 Dawid Borda 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Zabrze. Sędzią główny spotkania był pan Daniel Wiejowski, na liniach asystowali panowie Janusz Mytych i Rafał Szura.