PIERWSZE ZWYCIĘSTWO.

W trzeciej kolejce Cyklon pokonał drużynę z Łagiszy 6:2. Mimo iż zwycięstwo jest przekonywujące to mecz był słaby, a miejscowi mieli o tyle łatwiej iż goście od 20 min grali w osłabieniu jednego zawodnika po czerwonej kartce za obronę ręką piłki zmierzającej do pustej bramki, i na domiar złego dla przyjezdnych sędzia podyktował jeszcze rzut karny którego na bramkę zamienił Mateusz Gruszka (1:0). Wydawało się że kolejne bramki to już kwestia minut, nic bardziej mylnego Cyklon grał słabo, wolno, mnożyły się niecelne podania, nie było widać żadnej przewagi a goście grali w osłabieniu i pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem. W drugiej połowie to goście ruszyli odrabiać straty ale w 49 min Andrzej Wsciubiak trafił do bramki Łagiszy i było już (2:0).Dziesięć minut później ten sam zawodnik podwyższy na (3:0). W 70 min goście strzelili bramkę kontaktową (3:1). Czasu zostało jeszcze dużo na odrobienie straty dla gości ale z biegiem upływającego czasu coraz bardziej tracili siły i w tak w 76 min bramkę na (4:1) strzelił były zawodnik Łagiszy Damian Koch.a w 79 min na (5:1) podwyższył Andrzej Wściubiak który zanotował w tym meczu trzy trafienia. Do bramki gości trafił jeszcze w 80 min Damian Koch który zanotował dwa trafienia.. Przyjezdni jeszcze trafili w 83 min i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2. Mimo wysokiego zwycięstwa to mecz był bezbarwny słaby jedynie można się cieszyć że trzy punkty zostają w Rogoźniku.

Cyklon zagrał w składzie:

W bramce: Arkadiusz Żerdziński.

Mateusz Gruszka, (Patryk Matwiejczuk od 46 min Mateusz Miska) Szymon Kraczyński, (Sebastian Płaziński od 58 min Krzysztof Sosinka) kpt Łukasz Nowak, Karol Przybyłek, Michał Woźniak, Dariusz Janik, Andrzej Wściubiak (Damian Koch od 82 min Sebastian Złocki)

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka.

Wojciech Jaguś, Łukasz Janik,

Bramki strzelili:

Andrzej Wściubiak ( 49 min ) (59 min ) ( 79 min )

Damian Koch ( 76 min ) ( 80 min )

Mateusz Gruszka ( 20 min C ).

Żółte kartki:

Damian Koch 1

Michał Woźniak 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Zabrze. Sędzią głównym był Pan Rafał Kańdzia. Na liniach asystowali Panowie Tomasz Gil i Szymon Wiercioch.

Na kolejne spotkanie Cyklon uda się do Jaworzna na mecz z miejscową Szczakowianką Jaworzno.