PIERWSZE PUNKTY W TYM SEZONIE.

Po nieudanym, przegranym meczu w pierwszej kolejce z drużyną z Mikołowa 0;2 przyszła kolejka druga i tu już było lepiej. Cyklon poradził  sobie w meczu wyjazdowym z dobrze grającą drużyną Górnika Piaski wygrywając spotkanie 2:1. Dwie bramki dla gości strzelił w pierwszej połowie Robert Wojsyk. Gospodarze w drugiej połowie w 66 min strzelili bramkę kontaktową i do końca groźnie atakowali ale wynik już nie uległ zmianie.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Jan Wróbel..

Artur Jabłoński, kpt Krzysztof Markowski, (Marcin Jaskuła od 45 min Szymon Kraczyński ) Bartosz Barchan, (Dawid Jaskuła od 55 min Szymon Potocki ) Wojciech Gałęziok, ( Andrzej Wściubiak )od 75 min Nabil Boukarch) Patryk Turowski (Robert Wojsyk od 85 min Karol Turowski ) Bartosz Maciejewski.

Zawodnik rezerwowy bramkarz Arkadiusz Żerdziński.