PIERWSZA WYGRANA.

W minioną sobotę Cyklon podejmował drużynę Warty Zawiercie. Goście w pierwszej połowie grali naprawdę dobrze co udokumentowali strzeleniem bramki, a mogli do przerwy prowadzić więcej gdyby nie dobrze dysponowany w bramce golkiper gospodarzy Arkadiusz Żerdziński. Cyklon na drugą połowę wyszedł zamiarem szybkiego doprowadzenia do remisu , ale zawodnicy Warty skutecznie przerywali zapędy naszej drużyny. Dramat dla przyjezdnych rozpoczął się po drugiej żółtej kartce dla zawodnika z Zawiercia. Ostatnie dziesięć minut to dominacja Cyklonu  którzy zdołali strzelić cztery bramki i całe spotkanie wygrali 4:1. Bramki dla naszej drużyny kolejno strzelali. Bartosz barchan 80 min, Oskar Krawczyk 84 min, Andrzej Wściubiak 85 min i ponownie Wściubiak w doliczonym czasie gry 93 min.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Gruszka Mateusz, ( Sebastian Czech od 75  min Sebastian Matyjaszczyk ( Michał Skórski, Emil Gimzia, Bartosz Barchan, Kp Andrzej Wściubiak, ( Marcin Szopa od 75 min Oskar Krawczyk )  Kamil Głośny, Szymon Kraczyński, ( Kuba Białas od 60 min Sebastian Jachna ) ( Sebastian Jachna kontużja od 88 min Dawid Wilk )

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Jan Wróbel.