PIERWSZA KOLEJKA ZA NAMI.

Zakończyła się pierwsza kolejka o mistrzostwo klasy okręgowej po której Odra Miasteczko Śląskie po wysokiej wygranej nad drużyną z Siemianowic 8:0 zajmuje pierwsze miejsce w tabeli rozgrywkowej. Cyklon w niedzielę podejmował drużynę Łazowianki Łazy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem miejscowych 2:1. Pierwsza połowa w wykonaniu Cyklonu była bardzo dobra co udokumentowali bramką w 27 min (1:0) bramkę strzelił Wojciech Śmiłowski. Szkoda nie wykorzystanych okazji przez Mateusza Miskę oraz Dawida Jaźwica bo wynik powinien być wyższy. W drugiej połowie w 56 min goście doprowadzili do remisu (1:1) za sprawą Adriana Piżuch. Łazowianka zaczęła grać dużo lepiej momentami przeważając. Mecz był naprawdę ostry i w 68 min zawodnik gości otrzymał drugą żółtą kartkę co w konsekwencji była kartka czerwona i musiał opuścić boisko. A to że mecz był ostry świadczą o tym żółte kartki po które sędzia Pan Dawid Grzelec sięgał aż dziesięć razy, siedmiokrotnie karani byli goście i trzykrotnie gospodarze. Cyklon wykorzystał grę w przewadze i w 75 min Mateusz Bobrowicz strzelił bramkę na 2:1 która dała zwycięstwo.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński

Sebastian Płaziński, Adrian Will, Damian Kościelny, Krzysztof Sosinka.

Dawid Jaźic (Wojciech Śmiłowski od 83 min Daniel Wierzbicki) ( Mateusz Miska od 87 min Jakub Czyżewski) ( Łukasz Janik od 88 min Patryk Pieśluk)

(Mateusz Bobrowicz od 90 min Mateusz Bordel)

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Grzegorz Sokołowski, Mateusz Pawłowski, Mateusz Stefaniak,