NIWY POKONANE.

W VIII kolejce po dobrym meczu Niwy Brudzowice uległy Cyklonowi 1:2. Na pewno cieszy wygrana bo teren a konkretnie boisko jest w Niwach specyficzne, małe i nie lubiane przez wiele drużyn o czym mógł się przekonać lider naszej grupy mocny Śląsk Świętochłowice który w Niwach zremisował 2:2. Gospodarze w  28 min po pięknym strzale Piotra Wolnego otworzyli wynik meczu (1;0) grając dobrze a nawet momentami przeważali. Dopiero w drugiej połowie nastąpiła kolosalna odmiana i do głosu doszli goście i z upływem czasu grali coraz lepiej co udokumentowali w 60 min po bramce równie ładnej Wojciecha Jagusia (1:1). Wisienka na torcie była w 85 min po przepięknym strzale z woleja Dawida Jażwica która dał wygrana Cyklonowi 1:2. Gospodarze w drugiej połowie nie stworzyli żadnego zagrożenia pod bramkom Grzegorz Sokołowskiego i całe spotkanie Cyklon wygrał zasłużenie.

Cyklon wystąpił w składzie; w bramce Grzegorz Sokołowski.

Przemysław Radwański,Adrian Will, (Sebastian Płaziński od 58 min Krzysztof Sosinka) Damian Kościelny.

Łukasz Janik, kpt Dawid Jaźwic, (Mateusz Miska od 70 min Wojciech Śmiłowski) (Adam Kostępski od 79 min Dawid Połedniok) Wojciech Jaguś ( Mateusz Bordel od 53 min Mateusz Bobrowicz).

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Arkadiusz Żerdziński, Jakub Czyżewski, Patryk Pieśluk.

Bramki strzelili:

Wojciech Jaguś 1.

Dawid Jaźwic 1.

Żółta kartka:

Mateusz Bordel 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Sosnowiec. Sędzią głównym był Pan Paweł Jaruga a na liniach asystowali Panowie Tomasz Sęk i Radosław Pyrtek.

W IX kolejce Cyklon podejmował będzie drużynę LKS Unia Świerklaniec.