ŁAGISZA ROZBITA PRZEZ CYKLON.

To był popis tylko jednej drużyny. W VII kolejce Cyklon dał srogą lekcję futbolu drużynie z Łagiszy wygrywając spotkanie 7:1 i był to najniższy wymiar kary bo mogło być dużo więcej. W drużynie z Rogoźnika zagrało wszystko w każdej formacji. Pierwszą bramkę w 18 min strzelił Mateusz Bordel (1:0). Goście w 31 min a konkretnie Damian Koch przepięknym strzałem dał remis (1:1) drużynie z Łagiszy ale to już było wszystko na co Cyklon pozwolił bo już 32 min ponownie gospodarze wyszli na prowadzenie i ponownie do siatki gości trafia Mateusz Bordel (2:1) a pięć minut później znowu Mateusz Bordel (3:1) który zaliczył trzy trafienia w jednej połowie. Czwartą bramkę w 41 min strzelił Wojciech Jaguś (4:1) i można by powiedzieć że było już po mecz. W drugiej połowie bramkę na (5:1) strzelił w 56 min Sebastian Płaziński co gościom odebrało chęci do dalszej gry. Gospodarze raz za razem parli na bramkę gości co się opłaciło bo 61 min ponownie na listę strzelców zapisał się Wojciech Jaguś i było już (6:1). W końcówce meczu w polu karnym faulowany został Patryk Pieśluk i sędzia wskazał na wapno. Karnego w 89 min na bramkę zamienił Adrian Will który ustalił wynik meczu na 7:1. W tym meczu jednym słowem wygrała drużyna lepsza.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Grzegorz Sokołowski

Przemysław Radwański, Adrian Will, Damian Kościelny, (Sebastian Płaziński od 70 min Krzysztof Sosinka)

Łukasz Janik, (Mateusz Miska od 73 min Wojciech Śmiłowski), ( kpt Dawid Jaźwic od 75 min Adam Zbroszczyk) ( Adam Kostępski od 86 min Patryk Pieśluk) Mateusz Bordel, Wojciech Jaguś.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Arkadiusz Żerdziński, Jakub Czyżewski, Mateusz Pawłowski.

Bramki strzelili:

Mateusz Bordel 3

Wojciech Jaguś 2

Sebastian Płaziński 1.

Adrian Will 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Sosnowiec. Sędzia głównym był Pan Marcin Soja a na liniach pomagali Pani Aleksandra Guzek oraz Pan Rafał Przystaś.