KOLEJKA XXVII CYKLON -ORZEŁ MIEDARY.

W sobotę 27 maja o godzi 17.00 Cyklon podejmował będzie trzecią drużynę naszej tabeli zespół Orzeł Miedary. W poprzedniej kolejce w meczy wyjazdowym Orzeł uległ drużynie z Żyglina 4:2. W rundzie wiosennej drużyna z Miedar prezentuje się bardzo dobrze, zdołali na dzień dzisiejszy wygrać osiem razy, raz remisując i tylko raz schodzili z boiska pokonani. Rywalom do dnia dzisiejszego ogółem strzelili 61 bramek przy 30 straconych. W rundzie zasadniczej w Miedarach mecz zakończył się remisem 1:1.

Natomiast Cyklon w meczu wyjazdowym uległ  z liderowi drużynie Śląska Świętochłowice 1:2. Dla porównania Cyklon z 39 pt zajmuje miejsce piąte. Rywalom strzeliliśmy 35 bramek przy 29 straconych. Na wiosnę zanotowaliśmy 5 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Warto podkreślić że rundzie rewanżowej u siebie meczu nie przegraliśmy i niech tak zostanie do końca sezonu.