KOLEJKA XV WYJAZD DO MIEDAR.

W XV kolejce 18 listopada (sobota) Cyklon uda się do Miedar aby o godz 13.00 zagrać z miejscowym Orłem Miedary. Normalnie powinna to być ostatnia kolejka rundy zasadniczej jesień 2017 r ale mamy w pamięci kolejkę VII która ze względu na złe warunki atmosferyczne została przeniesiona na 25 listopada wtedy Cyklon podejmował będzie drużynę z Szopienic. Powracając do najbliższego rywala to w minionej kolejce Orzeł uległ w meczu wyjazdowym drużynie Piasta Ożarowice  2:1 i tym samym z 12 pt zajmują miejsce dwunaste.

Natomiast Cyklon po zwycięstwie nad drużyną z Łagiszy 3:1 przesunął się w górę na miejsce jedenaste, i na koncie ma pt 14. Mamy nadzieje że aura będzie łaskawa w najbliższą sobotę bo wiemy jakim specyficznym boiskiem jest boisko w Miedarach. Gdy spadnie nawet nie wielki deszcz będziemy taplać się w błocie. My ze swojej strony zaproponowaliśmy Zarządowi Orła Miedary oraz głosiliśmy do OZPN aby na jesień Cyklon był gospodarzem a na jesień Orzeł. Oczywiście decyzja należy do gospodarza spotkania. Jeżeli w piątek spadnie deszcz, to czy mecz się odbędzie decyzja należy na pewno do arbitrów spotkania, ale bardzo dobrze było by aby ktoś ze ŚZPN również podjechał zobaczyć w jakich warunkach przyjdzie grać zawodnikom.