INFORMACJA O ZDROWIU DAMIANA KOCHA.

Po ciężkiej kontuzji w meczu z drużyną Źródła Kromołów zawodnik Cyklonu Damian Koch jest po operacji nogi. Jak już wcześniej informowaliśmy doznał złamania nogi w piszczelu w trzech miejscach. Na dzień dzisiejszy wiemy że po zabiegu operacyjnym złamana noga została chirurgicznie poskładana i skręcona pięcioma śrubami. Mamy nadzieje że  po operacji będzie wszystko w porządku i Damian wróci do fizycznej sprawności a czy wróci do grania w piłkę to jest wielka niewiadoma. Na dzień dzisiejszy trzeba być dobrej myśli że po kontuzji nie będzie jakiś powikłań.

CYKLON NA NAJBLIŻSZYM MECZU NA ROZGRZEWCE WYSTĄPI W KOSZULKACH ZE SPECJALNYM NAPISEM

DIDI WRACAJ DO ZDROWIA

KOSZULKI UFUNDOWALI ZAWODNICY WRAZ TRENEREM MATEUSZEM MAŃDOK.

Na najbliższym meczy nie będą sprzedawane cegiełki na mecz, a zostanie zorganizowana dobrowolna zbiórka pieniężna na rehabilitację dla Damiana Kocha. Zawodnicy Cyklonu również zagrają dla Damiana.

Damian najbliższe spotkanie Cyklon gra dla ciebie.