GRA SIĘ DO KOŃCA.

W XI kolejce Cyklon zremisował z drużyną Orzeł Miedary 1:1. Warunki atmosferyczne oraz boisko w Miedarach były fatalne mimo to drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry i można powiedzieć że sędziowie również prowadzili spotkanie bez błędnie, a spotkanie do łatwych nie należało. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem chociaż obie drużyny miały sytuację bramkowe. W drugiej połowie w 77 min Cyklon objął prowadzenie (1:0) po strzale z głowy Adriana WIlla. Wszystko wskazywało że zwycięstwo stanie się faktem. Sędzia doliczył 2 min i w 91 min rzut wolny 25 metrów dla gospodarzy, wszyscy zawodnicy Miedar w polu karnym Cyklonu. Strzał, piłka odbija się od muru wpada pod nogi Sebastiana Majewskiego który pakuje piłkę do naszej bramki (1:1) . 30 sekund później sędzia kończy spotkanie. Pech, czy brak koncentracji. Stara zasada mówi że należy grac do ostatniego gwizdka sędziego. Szkoda bo chłopcy zostawili dużo zdrowia w tych trudnych warunkach i musieli zadowolić się remisem 1:1:.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Damian Kościelny, Adrian Will, Sebastian Płaziński, Przemysław Radwański.

Mateusz Miska, (Adam Kostępski od 52 min Wojciech Jaguś) Wojciech Śmiłowski, Łukasz Janik, (Mateusz Bordel od 84 min Daniel Wierzbicki)  Kpt Mateusz Bobrowicz.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Grzegorz Sokołowski, Jakub Czyżewski, Dawid Połedniok, Krzysztof Sosinka. Dawid Jaźwic.

Bramkę strzelił: Adrian Will (77 min).

Żółte kartki:

Damian Kościelny 1

Adrian Will 1.

Szkoleniowiec Cyklonu Damian Kościelny.

Drużyna LKS Orzeł Miedary wystąpiła w składzie: w bramce Piotr Marczak.

Mirosław Stępień, Dawid Kaczmarek, kpt Krzysztof Gruszczyński, Marcin Prymka, Paweł Daszkiewicz, ( Łukasz Chmiel od 77 min Adam Krzęciesa ), Sebastian Majeski, Sebastian Wójcik, Marcin Zorychta, Karol Kajda.

Zawodnicy rezerwowi: Michał Lupa, Paweł Piechura, Adrian Jarka.

Bramkę strzelił:Sebastian Majeski (90 + 1 min).

Trener drużyny Adam Krzęciesa.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Katowice. Sędzią głównym był Pan Grzegorz Kowalewski. Na liniach pomagali Panowie Amadeusz Gędłek i Tomasz Jurek.