FESTIWAL STRZELECKI W ROGOŹNIKU.

W XIII kolejce Cyklon podejmował jednego z beniaminków drużynę Ostoi Żelisławice. Mecz praktycznie został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie po której gospodarze prowadzili wysoko bo aż 6:0. Goście byli tylko tłem dla bardzo dobrze grającej drużynie z Rogoźnika. A zaczęło się już w 3 min gdy do bramki trafił Andrzej Wściubiak ( 1:0 ). W siódmej minucie z 50 m  bramkarza gości lobuje Mateusz Gruszka ( 2:0 ). W 10 minucie jest już ( 3;0 ) na listę strzelców zapisuje się ponownie Andrzej Wściubiak. W 28 min bramkę z 45 m zdobywa lobując bramkarza nie kto inny jak Mateusz Gruszka ( 4:0 ) który w tym meczu notuje dubleta. Kolejne trafienie w 36 min zapisane Bartoszowi Barchanowi ( 5:0 ). I jeszcze przed przerwą bramkę dokłada Oskar Krawczyk i pierwsza połowa kończy się wysokim prowadzeniem Cyklonu ( 6:0). I goście pewnie chcieli by mecz już mógłby się zakończyć, ale została do rozegrania jeszcze druga połowa.

W drugiej połowie goście strzelają dwie bramki zmniejszając rozmiar wyniku na ( 6:2 ). A w dalszej części mecz bramki strzelali już tylko gospodarze. I tak w 74 min hat - trica notuje Andrzej Wściubiak ( 7:2  ). W 83 i w 88 min dwa trafieni dokłada Oskar Krawczy który notuje również hat - trika i Cyklon całe spotkanie bezdyskusyjnie wygrywa 9:2. W samej końcówce do bramki trafił jeszcze Paweł Puchał ale sędziowie dopatrzyli się spalonego i bramki nie uznali. Cieszy wygrana jak w jakim stylu zagrał cały zespół. Warto podkreślić że w tej rundzie jest to dziesiąte zwycięstwo, przy dwu remisach i tylko jednaj porażce, a do zakończenia rundy zasadnicze zostały już tylko dwie kolejki.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Mateusz Gruszka, Michał Skórski, Artur Jabłoński, ( Emil Gimzia od 55 min Sebastian Matyjaszczyk ), Bartosz Barchan, kpt Andrzej Wściubiak, ( Marcin Szopa od 80 min Paweł Puchała ) Szymon Kraczyński, Oskar Krawczyk, ( Dawid Wilk od 85 min Tomasz Mazur ).

Zawodnicy rezerwowi: Marcel Różanka