EFEKTOWNA WYGRANA Z POLONIĄ II BYTOM.

W X kolejce Cyklon podejmował drużynę Polonii II Bytom. Śmiało można stwierdzić że mecz był rozstrzygnięty już w pierwszej połowie w której gospodarze strzelili przyjezdnym siedem bramek, a dzień konia miał Mateusz Bobrowicz który w ciągu 20 min strzelił pięć bramek ( 12,14,15,18,32 min) a występ jego w dzisiejszym meczu był pod znakiem zapytania. Po jednej dołożyli w 22 min Ireneusz Waluś i 43 min Wojciech Piech. Po kontuzji do drużyny dołączył już  Emil Gimzia który grał na swoim dobrym poziomie. Goście bramkę honorową strzelili w 73 min Cisse Jdrlss Seega. Całe spotkanie Cyklon zasłużenie wygrał 7:1. Liczymy że na następne spotkanie wyjazdowe do Łaz kontuzje wyleczy Piotr Stypuła i dołączy do drużyny.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Artur Flaczek, Wojciech Piech, Daniel Wierzbicki, Jakub Czyżewski, Mateusz Miska Łukasz Janik,Artur Pawłowski, kpt Ireneusz Waluś (Mateusz Bobrowicz od 65 min Mariusz Szmigiel) (Emil Gimzia od 75 min Grzegorz Zemło) ( Mariusz Szmigiel kontuzja od 85 min Mariusz Sikora)

Rezerwowy bramkarz: Dawid Borda.

Bramki Strzelili: Mateusz Bobrowicz 5, Ireneusz Waluś 1, Wojciech Piech 1.

Żółte kartki: Łukasz Janik 1.

Zawodyprowadziła trójka arbitrów z podokręgu Zabrze. Sędzią głównym był pan Andrzej Chudy, na liniach asystowali panowie Adam Piekarz i Robert Metelski.

Powiązana galeria: