DRUŻYNA MŁODZIEŻOWA REMISUJE.

W środę drużyna młodzieżowa Cyklonu w meczu wyjazdowym zremisowała z rówieśnikami z Kromołowa 3:3. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzenie przyjezdnych 0:1 po trafieniu Jakuba Siedlarskiego. Warto podkreślić że bramkarz Cyklony Michał Płatek obronił rzut karny a w całym meczu bronił bardzo dobrze. W drugiej połowie wynik podwyższył na 0:2 Mateusz Jeniec. Gospodarze zdołali jednak doprowadzić do remisu 2:2. Ponownie na listę strzelców zapisał się Mateusz Jeniec i było 2:3. W ostatniej minucie gospodarze doprowadzają do remisu z rzutu karnego i całe spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Jestem zadowolony z dzisiejszego spotkania cała drużyna zagrała dobrze a na szczególne wyróżnienie zasłużył bramkarz Michał Płatek, mimo iż gospodarze pokonali go trzykrotnie to spisał się naprawdę dobrze. Mówił szkoleniowiec Cyklonu mgr Grzegorz Wójcicki.