DOBRY MECZ I CENNE ZWYCIĘSTWO.

W XXVII kolejce Cyklon przed własną publicznością nie zawiódł i pokonał wyżej notowanego rywala drużynę Orła Miedary 2:0. Zwycięstwo o tyle cenne że gwarantuje utrzymanie w klasie okręgowej i grę do końca sezonu bez presji. Spotkanie z Miedarami dla gospodarzy rozpoczęło się bardzo dobrze, już w 6 min prowadzenie strzałem z głowy Adriana Wila dało miejscowym prowadzenie (1:0). Cyklon grał bardzo dobrze i w końcówce pierwszej połowy (45 min ) w polu karnym sfaulowany został Nabil Boukarch i sędzia wskazał na jedenasty metr. Egzekutorem był nie kto inny jak Adrian Will który na siedem wykonywanych rzutów karnych nie pomylił się ani raz i tym razem nie było inaczej pewny silny strzał i 2:0 dla miejscowych. W drugiej połowie goście grali dużo lepiej, groźniej atakowali, ale strzały bronił golkiper Arkadiusz Żerdziński, albo obrońcy skutecznie przerywali zapędy rywala. W 80 min plac gry po drugiej żółtej kartce musiał opuścić Mateusz Fabisiak który rozegrał fenomenalne spotkanie mimo osłabienia Cyklon bramki nie stracił a całe spotkanie wygrał 2:0.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Mateusz Fabisiak, Krzysztof Sosinka, Sebastian Płaziński, kpt Adrian Will.

Dawid Jaźwic, (Mateusz Miska od 85 min Mateusz Bordel) Wojciech Śmiłowski, Wojciech Jaguś, ( Adam Kostępski od 70 min Karol Przybyłek) (Nabil Boukarch od 50 min Kamil Fus).

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Patryk Hejlman, Robert Konopka.

Bramki strzelił:

Adrian Will ( 6 min 45 min)

Żółte kartki:

Mateusz Fabisiak 2

Dawid Jaźwic 1

Arkadiusz Żerdziński 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Tychy. Sędzią głównym był Pan Paweł Łukaszczyk, a na liniach asystowali Panowie Damian Moń i Dawid Konieczny.