DOBRA PASSA TRWA NADAL

W środę 11 kwietnia o godz 17.00  Zina klasa okręgowa GR IV rozegrała zaległe mecze z XVI kolejki w której drużyna Tęczy Błędów nie podołała Cyklonowi Rogoźnik ulegają 0:2. Mecz który miał dwa oblicza. W pierwszej połowie przeważała drużyna z Błędowa która jedna nie potrafiła strzelić bramki. Cyklon w pierwszej połowie przede wszystkim skupił się na tym aby bramki nie stracić a jak się da to szybko skontrować. Co prawda bramki goście nie stracili a gra też nie zachwycała. W drugiej połowie zobaczyliśmy całkiem inny Cyklon który chciał spotkanie wygrać. Coraz częściej stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką Tęczy. Cierpliwość popłaca w 82 min przytomnie zachował się Mateusz Gruszka który technicznym strzałem przelobował bramkarza gospodarzy i Cyklon prowadził (0:1).Tęcza próbowała wyrównać ale to przyjezdni w doliczonym czasie gry a konkretnie Nabil Boukarch dobił rywala i całe spotkanie Cyklon wygrał 2:0. Po czwartym zwycięstwie z rzędu Cyklon umocnił się w środkowej części tabeli i z optymizmem czekamy na kolejne spotkanie a przypomnę że Cyklon zagra z liderem, drużyną Unii Dąbrowa Górnicza.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński

Szymon Kraczyński, Mateusz Gruszka, kpt Adrian Will, Sebastian Płaziński, (Artur Chromy od 60 min Daniel Ryś) Mateusz Miska, (Patryk Matwiejczuk od 67 min Damian Kościelny) Krzysztof Sosinka, Nabil Boukarch, (Andrzej Wściubiak od 72 min Maciej Danecki).

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka, Karol Przybyłek, Armando Kurek, Łukasz Nowak.

Bramki strzelili:

Mateusz Gruszka ( 82 min )

Nabil Boukarch ( 90 + 3 )

Żółte kartki::

Ryś Daniel 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Zabrze. Sędzia głównym był Pan Daniel Wiejowski a na liniach asystowali Pan Jacek Konieczny i Pani Marta Świętek.