CYKLON WYGRYWA Z MIKOŁOWEM.

W minioną sobotę Cyklon podejmował drugą drużynę naszej tabeli AKS Mikołów. Goście aby myśleć o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej to spotkanie musieli by wygrać. I zaraz na początku meczu ruszyli do ataku i gdyby nie dwa spalone to już po dziesięciu minutach prowadzili by 0:2. Na domiar złego w szóstej minucie boisko musiał opuścić Adam Wolniewicz a w dziesiątej Maciek Kiełtyka obaj doznali kontuzji. Mamy nadzieje że urazy będą drobne i szybko wrócą do zdrowia. W pierwszej połowie bramek nie zobaczyliśmy ale mecz stał na dobrym wysokim poziomie.  W drugiej połowie goście próbowali nacierać jeszcze bardziej ale gospodarze w defensywie nie popełniali błędów i coraz groźniej atakowali. I tak w 65 min do bramki Mikołowa trafił Wojciech Gałęziok ( 1 : 0 ) a na ( 2 : 0 ) w 84 min strzałem z głowy podwyższył Robert Wojsyk. Goście w samej końcówce strzelili bramkę kontaktową ale na więcej już zawodnicy Cyklonu nie pozwolili. Cieszy wygrana bo był to trudny rywal i twarda męska walka. Były emocje, skurcze u zawodników,  żółte kartki i czerwona dla trenera gości. a na końcu uzasadniona radość wśród kibiców.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Jan Wróbel.

Maciejewski Bartłomiej, kpt Krzysztof Markowski, ( Adam Wolniewicz od 6 min kontuzja Szymon Kraczyński ) Bartosz Barchan, ( Maciek Kiełtyka od 10 min kontuzja Marcin Paszek ) Wojciech Gałęziok, ( Robert Wolniewicz od 46 min Andrzej Wściubiak ) ( Ariel Mnochy od 60 min Michał Woźniak ) Robert Wojsyk ( Adam Tarka od 70 min Kamil Pysno )

Zawodnik rezerwowy, bramkarz Marcel Różanka.