CYKLON ROŚNIE W SIŁĘ

W trzecim meczu kontrolnym Cyklon pokonał IV ligową Unię Dąbrowa Górnicza 3:2. Gospodarze szybko bo już w 8 min za sprawą Andrzeja Wściubiaka wyszli na prowadzenie. Goście w 38 min doprowadzili do remisu (1:1)  a w 45 min wyszli na prowadzenie (1:2) i wydawało by się że goście na przerwę będą schodzić z przewagą jednej bramki, nic bardziej mylnego bo już po rozpoczęciu gry po stracie bramki po pięknym slalomie pomiędzy zawodnikami Unii i precyzyjnym strzale Michał Woźniak doprowadził do remisu ( 2:2 ). W drugiej połowie do zmiany wyniku oba zespoły miały okazje, Cyklon strzelił dwie bramki a Unia jedną ale sędzia w tych sytuacjach odgwizdał spalone. Gospodarze grali dobrze a nagrodą była bramka w 75 min i na listę strzelców ponownie zapisał się Andrzej Wsciubiak i Cyklon zasłużenie wygrał całe spotkanie 3:2.

W meczu z Unią zobaczyliśmy pięciu nowych zawodników którzy będą reprezentować Cyklon w sezonie 2019/20.