CYKLON ROGOŹNIK 1-1 ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE

Po dobrym meczu Cyklon w sobotę zremisował z drużyna Orła Nakło 1:1. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra miejscowych udokumentowana bramką w 21min strzeloną przez Michała Woźniaka (1:0). Sytuacji do podwyższenia wyniku było sporo, ale nic już niechciało wpaść do bramki przyjezdnych. W drugiej połowie goście zaczęli grać lepiej, agresywniej i to im się opłaciło bo w 73 min bezpośrednim pięknym strzałem z 30 metrów popisał się Szymon Gawliński doprowadzając do remisu i ustalając wynik meczu na 1;1. Mecz przebiegał wszybkim tempie dużo ciekawy akcji, kibice na pewno nie narzekali na nudę a remis jest wynikiem sprawiedliwym nie krzywdzi ani przyjezdnych ani gospodarzy.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Artur Flaczek, Sebastian Płaziński, Arkadiusz Pilszczek, Mateusz Miska,

Artur Pawłowski, kpt Ariel Afeltowicz, Jakub Czyżewski, Michał Woźniak

(Ireneusz Waluś od 60 min Sławomir Cieśla) ( Mateusz Bobrowicz od 85 min Grzegorz Zemło).

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka, Patryk Urbańczyk, Daniel Wolny, Mateusz Pawłowski, Roman Kubat.

Bramkę strzelił: Michał Woźniak 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Zabrze. Sędzią głównym był Pan Rafał Kańdzia. Na liniach asystowali panowie Robert Matelski i Marcin Bąk.