CYKLON - REPREZENTACJA ŚLĄSKA OLDBOJÓW 2:1.

Środowe spotkanie towarzyski pomiędzy Cyklonem a Reprezentacja Śląska Oldbojów zakończyło się zwycięstwem miejscowych 2:1. Gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie a bramkę strzelił Wojciech Jaguś (1:0). Starczyło moment nieuwagi, dokładnie wrzucona piłka w pole karne do Mariusza Śrutwy który perfekcyjnie przyjął,obrócił się i nie dał żadnej szansy Arkadiuszowi Żerdzińskiemu i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W drugiej połowie Wojciech Śmiłowski strzelił bramkę która dała zwycięstwo miejscowym. Jeżeli ktoś myślał że dla miejscowych będzie spacerek i zrobią sobie festiwal strzelecki to się grubo pomylił. Mimo swoich lat ci Panowie potrafią grać w piłkę.

My ze swojej strony dziękujemy Reprezentacji Śląska że przyjęła nasze zaproszenie.

Reprezentacja Śląska.

W bramce: Aleksander Waszka.

Zbigniew Cieńciała, Bartłomiej Laburda, Adam Krygier, Mariusz Śrutwa, Janusz Bodzioch, Artur Toborek, Krzysztof Kmietowicz, Krystian Odroboński, Jordan Maciejowski, Bogdan Pikuta, Andrzej Nikodem.

Bramkę strzelił.

Mariusz Śrutwa 1.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce ( Arkadiusz Żerdziński od 41 min Andrzej Płoskonka)

Damian Kościelny, Adrian Will, Sebastian Płaziński, Przemysław Radwański, Dawid Jaźwic, Wojciech Śmiłowski, Łukasz Janik, Mateusz Bobrowicz, Mateusz Miska, Daniel Wierzbicki, Mateusz Bordel, Jakub Czyżewski, Sławomir Cieśla.

Bramki strzelili: Wojciech Jaguś 1, Wojciech Śmiłowski 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Sosnowiec. Sędzią głównym był Pan Dariusz Wrona a na liniach pomagali Krzysztof Bąbik i Henryk Kurek.