CYKLON PRZEGRYWA KOLEJNE SPOTKANIE.

W XXVI kolejce Cyklon nie podołał drużynie Łazowianik Łazy przegrywając spotkanie 0:2. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo chociaż miejscowi powinni prowadzić. W drugiej połowie 51 min pięknym strzałem popisał się zawodnik Łaz trafiając pod poprzeczkę i było (0:1). 10 min później podwyższają na 0:2 ustalając wynik meczu. W 75 min Cyklon nie wykorzystuje rzutu karnego, przestaliśmy strzelać bramki. Martwi fakt że jest to szóste przegrane spotkanie z rzędu.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Arkadiusz Pilszczek, Sebastian Płaziński, Roman Kubat, (Mateusz Miska od 64 min Sebastian Grzewca)

kpt Ariel Afeltowicz,(Artur Pawłowski od 76 min Sławomir Cieśla) Michał Woźniak ( Czyżewski Jakub od 50 min Daniel Wierzbicki Bartosz Jaworski (Mateusz Bobrowicz od 46 min Artur Flaczek)

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka, Patryk Urbańczyk, Daniel Wolny.

Żółta kartka: Sebastian Płaziński.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Sosnowiec. Sędzia głównym był Pan Rafał Przystaś, na liniach pomagali Bartosz Wójcik i Karen Mirzabekyan.